Used Volkswagen for Sale in Calgary
2021 Volkswagen Atlas 2.0 TSI Comfortline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $26,376 |
Price does not include GST.
Mileage:136,369 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | ST-286A |
2021 Volkswagen Atlas Cross Sport 3.6 FSI Highline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $27,405 |
Price does not include GST.
Mileage:136,618 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SS-701A |
2021 Volkswagen Atlas Cross Sport 3.6 FSI Execline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $32,797 |
Price does not include GST.
Mileage:91,000 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | KT-143A |
2021 Volkswagen Tiguan Highline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $19,566 |
Price does not include GST.
Mileage:180,025 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | ST-410A |
| Price: | $22,786 |
Price does not include GST.
Mileage:128,702 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | ST-470A |
Loading More Vehicles ...






