Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Calgary
2024 Acura RDX A-Spec 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $45,193 |
Price does not include GST.
Mileage:78,368 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | ST-030A |
2024 BMW X4 M40i xDrive 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Coupe
| Price: | $68,453 |
Price does not include GST.
Mileage:39,642 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | ST-302A |
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | TU0267 |
Our 2024 Chevrolet Malibu LS Sedan is made to meet your needs with impressive features and a fantastic Lakeshore Blue Metallic design! Motivated by a TurboCharged 1.5 Litre 4 Cylinder that provides 163hp, matched to a CVT for confidently keeping ahead of traffic. Refined
.....Read MoreLire la suite2024 Chevrolet Silverado 1500 Custom 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $42,776$38,888 |
Price does not include GST.
Mileage:92,154 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TA-702A |
A modern workhorse with serious punch, this Chevrolet Silverado 1500 delivers strong torque and confident performance with 4×4 capability for job sites or winter roads. Features like remote start, backup camera, lane assist, Wifi hotspot, and smart device integration keep
.....Read MoreLire la suite2024 Chevrolet Silverado 1500 Custom 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $42,776$39,888 |
Price does not include GST.
Mileage:81,682 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TA-701A |
This 2024 Chevrolet Silverado 1500 Custom Crew Cab 4×4 is a clean, capable truck with serious power. The 2.7L TurboMax delivers strong torque, while 4×4 makes it ready for work or winter driving. Remote start, backup camera, lane assist, and smart device integration keep
.....Read MoreLire la suite2024 Chevrolet TrailBlazer RS 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $34,990 |
Price does not include GST.
Mileage:47,592 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.3L 3cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26T174A |
Powered by a 1.3L engine paired to a 9-speed auto transmission and All Wheel Drive powertrain. This Vehicle seats 5.
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to come with a complete AMVIC inspection, Recond.....Read MoreLire la suite
2024 Chrysler Grand Caravan SXT Front-Wheel Drive Passenger Van
| Price: | $37,990 |
Price does not include GST.
Mileage:47,680 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | L638 |
Powered by a 3.6L PENTASTAR V6 engine paired to a 9-speed automatic transmission and FRONT Wheel Drive powertrain. This Vehicle seats 7.
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to come with a complet.....Read MoreLire la suite
2024 Dodge Durango SRT 392 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $76,990 |
Price does not include GST.
Mileage:45,376 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 6.4L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25J048A |
Powered by a 6.4L SRT HEMI V8 engine paired to an 8-SPEED TorqueFlite automatic transmission and AWD Wheel Drive powertrain. This Vehicle seats 7.
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to co.....Read MoreLire la suite
2024 Dodge Durango GT 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $44,990 |
Price does not include GST.
Mileage:20,983 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | L642 |
Powered by a 3.6L Pentastar VVT V6 engine paired to an 8-SPEED transmission and AWD Wheel Drive powertrain. This Vehicle seats 7.
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to come with a complete AMVIC inspectio.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...










