Used Atlas Cross Sport for Sale in Calgary
2025 Volkswagen Atlas Cross Sport 2.0 TSI Highline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $50,788 |
Price does not include GST.
Mileage:17,600 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | KU0524 |
2024 Volkswagen Atlas Cross Sport 2.0 TSI Highline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $51,313$45,404 |
Price does not include GST.
Mileage:40,166 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TT-450A |
.....Read MoreLire la suite
2023 Volkswagen Atlas Cross Sport 3.6 FSI Execline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
360 View Camera / Remote Start / Sunroof
| Price: | $40,998$38,498 |
Price does not include GST.
Mileage:83,919 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TVW9081 |
3.6.....Read MoreLire la suite
2022 Volkswagen Atlas Cross Sport 3.6 FSI Execline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
360 View Camera / Remote Start / Sunroof
| Price: | $34,998 |
Price does not include GST.
Mileage:100,344 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | B9120 |
.....Read MoreLire la suite
2021 Volkswagen Atlas Cross Sport 3.6 FSI Highline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $29,678$26,783 |
Price does not include GST.
Mileage:136,618 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SS-701A |
2021 Volkswagen Atlas Cross Sport 3.6 FSI Execline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $39,813$38,404 |
Price does not include GST.
Mileage:75,783 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TT-382A |
.....Read MoreLire la suite
2020 Volkswagen Atlas Cross Sport 2.0 TSI Trendline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $31,488$25,673 |
Price does not include GST.
Mileage:91,429 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SS-254A |
Our Accident Free, One Owner 2020 Volkswagen Atlas Cross Sport Trendline in Pure White and adventure in style! Powered by a TurboCharged 2.0 Litre 4 Cylinder that supplies a robust 235hp to an 8 Speed Automatic transmission with a Sport mode for brisk performance. This Fr
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...








