Used BMW for Sale in Calgary
2024 BMW X5 xDrive40i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $75,990$73,990 |
Price does not include GST.
Mileage:48,239 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T-1841A |
This 2024 BMW X5 is for sale today.
Bold yet elegantly minimalist, this 2024 BMW X5 is a study in comprehensive and competitive design. Whether you find yourself on a f.....Read MoreLire la suite
2023 BMW X1 xDrive28i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
Navigation/Moonroof/Heated Front Seats
| Price: | $38,998$34,498 |
Price does not include GST.
Mileage:57,829 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | W9047 |
Used 2023 BMW X1 xDrive28i SUV in White with Black interior for sale in Calgary at Village Honda!
Powered by a 2.0L 4 cylinder engine paired to an Automatic transmission and AWD powertrain This Vehicle seats 5
Experience refined performanc
.....Read MoreLire la suite2023 BMW X3 xDrive30i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $47,071$44,990 |
Price does not include GST.
Mileage:49,834 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | B20904A |
2022 BMW X3 xDrive30i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $40,813$36,404 |
Price does not include GST.
Mileage:64,346 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TT-435A |
.....Read MoreLire la suite
2022 BMW X3 xDrive30i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $41,313$38,404 |
Price does not include GST.
Mileage:55,022 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TT-236A |
.....Read MoreLire la suite
2022 BMW X5 PHEV xDrive45e 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $55,706$53,397 |
Price does not include GST.
Mileage:87,518 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | KU0472A |
2022 BMW iX xDrive50 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $59,707$56,150 |
Price does not include GST.
Mileage:55,418 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SU7732A |
| Price: | $59,990$57,990 |
Price does not include GST.
Mileage:87,094 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | B20841 |
Powered by a 3.0L TwinPower Turbo engine paired to an 8-speed transmission and ALL Wheel Drive powertrain. This Vehicle seats 5.
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to come with a complete AMVIC inspec.....Read MoreLire la suite
2019 BMW X2 xDrive28i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Coupe
| Price: | $25,653$23,808 |
Price does not include GST.
Mileage:81,568 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | ST-622A |
Loading More Vehicles ...









