Used Chevrolet for Sale in Calgary
2025 Chevrolet TrailBlazer LT 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $32,999$29,999 |
Price does not include GST.
Mileage:44,680 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.3L 3cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | B69424 |
2025 Chevrolet TrailBlazer LT 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $32,799$30,399 |
Price does not include GST.
Mileage:35,502 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.3L 3cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | B69423 |
2024 Chevrolet Malibu LS w/1LS 4dr Sedan
| Price: | $28,816$21,404 |
Price does not include GST.
Mileage:49,875 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | TU0267 |
Our 2024 Chevrolet Malibu LS Sedan is made to meet your needs with impressive features and a fantastic Lakeshore Blue Metallic design! Motivated by a TurboCharged 1.5 Litre 4 Cylinder that provides 163hp, matched to a CVT for confidently keeping ahead of traffic. Refined
.....Read MoreLire la suite2024 Chevrolet TrailBlazer RS 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $35,978$33,990 |
Price does not include GST.
Mileage:47,592 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.3L 3cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26T174A |
Powered by a 1.3L engine paired to a 9-speed auto transmission and All Wheel Drive powertrain. This Vehicle seats 5.
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to come with a complete AMVIC inspection, Recond.....Read MoreLire la suite
2022 Chevrolet Equinox RS All-Wheel Drive
360 View Camera / Remote Start / Sunroof
| Price: | $25,998$25,498 |
Price does not include GST.
Mileage:92,420 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0588C |
1.5L 4 Cylinder .....Read MoreLire la suite
No Accidents | Local Alberta SUV | Z71 Off-Road Package
| Price: | $65,995$60,995 |
Price does not include GST.
Mileage:114,472 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T-895A |
This Oxford White 2022 Chevrolet Tahoe Z71 has arrived at our dealership showing 114,472 km on the odometer. As a premier full-size SUV, this Tahoe offers the perfect blend of rugged off-road ca
.....Read MoreLire la suite2022 Chevrolet Tahoe High Country 4x4
| Price: | $66,878$61,788 |
Price does not include GST.
Mileage:146,879 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | ST-488A |
2021 Chevrolet Silverado 2500HD LTZ 4x4 Crew Cab 6.75 ft. box
No Accidents Reported | Well-Maintained | Four-Wheel Drive
| Price: | $55,995$54,995 |
Price does not include GST.
Mileage:134,775 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | SK-1191B |
Drive our 2021 Chevrolet Silverado 2500 LTZ Crew Cab 4X4 and discover the bold benefits of its robust design! Powered by a 6.6 Litre V8 generating 401hp paired to a 6 Speed Automatic transmission that handles hard work with ease. Tow, haul, and take care of business in th
.....Read MoreLire la suite2021 Chevrolet Spark 1LT CVT 4dr Hatchback
REARVIEW CAMERA | KEYLESS ENTRY | BLUETOOTH
| Price: | $22,999$16,999 |
Price does not include GST.
Mileage:72,313 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 1.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | RE69054 |
- Heated Power Door Mirrors
- Keyless Entry
- Speed Control
- Bluetooth
- Steering Wheel Mounted Audio Controls
- Rearview Camera
- Brake Assist
- Traction Control
Loading More Vehicles ...










