Used Honda CR-V Hybrid for Sale in Calgary
2026 Honda CR-V Hybrid TrailSport 4dr All-Wheel Drive
SAVE ON THIS DEMO UNIT!
| Price: | $51,596 |
Price does not include GST.
Mileage:7,532 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0142 |
2026 Honda CR-V Hybrid Sport 4dr All-Wheel Drive
SAVE ON THIS DEMO UNIT!
| Price: | $51,737 |
Price does not include GST.
Mileage:353 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0543 |
2026 Honda CR-V Hybrid Touring 4dr All-Wheel Drive
SAVE ON THIS DEMO UNIT!
| Price: | $57,163 |
Price does not include GST.
Mileage:993 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0765 |
2024 Honda CR-V Hybrid EX-L 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front and Rear Seats Price does not include GST. Mileage:140,249 km
Price: $39,998$38,498
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | PR0600A |
2L 4 Cylinder | 204 H.....Read MoreLire la suite
2024 Honda CR-V Hybrid Touring 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Navigation System
| Price: | $40,998$39,998 |
Price does not include GST.
Mileage:98,211 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0710A |
2L 4 .....Read MoreLire la suite
2024 Honda CR-V Hybrid EX-L 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front and Rear Seats Price does not include GST. Mileage:37,154 km
Price: $44,998
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0717A |
2.0L 4 Cylinder | 181.....Read MoreLire la suite
2024 Honda CR-V Hybrid Touring 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Navigation System
| Price: | $44,998 |
Price does not include GST.
Mileage:48,422 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | CR0838A |
2L 4 Cylinde.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...









