Used Honda CR-V for Sale in Calgary
2026 Honda CR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
SAVE ON THIS DEMO UNIT!
| Price: | $49,098 |
Price does not include GST.
Mileage:704 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0523 |
2025 Honda CR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Heated Front Seats / Back-up Camera
| Price: | $44,998$42,498 |
Price does not include GST.
Mileage:14,157 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SQ0887SL |
1.5L 4 Cylinder | 19.....Read MoreLire la suite
2025 Honda CR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front Seats
| Price: | $44,998$42,998 |
Price does not include GST.
Mileage:13,506 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SQ0878SL |
1.5L 4 Cylinder | 19.....Read MoreLire la suite
2025 Honda CR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front Seats
| Price: | $43,998$43,298 |
Price does not include GST.
Mileage:11,577 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SQ0872SL |
1.5L 4 Cylinder | 19.....Read MoreLire la suite
2024 Honda CR-V EX-L 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front Seats
| Price: | $42,998$41,998 |
Price does not include GST.
Mileage:40,751 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0688A |
1.5L 4 Cylinder | 190.....Read MoreLire la suite
2024 Honda CR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front Seats
| Price: | $41,998$40,998 |
Price does not include GST.
Mileage:47,003 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0514A |
1.5L 4 Cylinder | 19.....Read MoreLire la suite
2024 Honda CR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front Seats
| Price: | $42,998$41,498 |
Price does not include GST.
Mileage:23,176 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0743A |
1.5L 4 Cylinder | 19.....Read MoreLire la suite
2023 Honda CR-V EX-L 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front and Rear Seats Price does not include GST. Mileage:176,123 km
Price: $33,998
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0726A |
1.5L 4 Cylinder | 190.....Read MoreLire la suite
2022 Honda CR-V EX-L 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front and Rear Seats Price does not include GST. Mileage:75,028 km
Price: $36,998$35,998
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | VW9095 |
1.5L 4 Cylinder | HP .....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...











