Used Honda for Sale in Calgary
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | AR0552 |
2026 Honda Civic Sport 4dr Sedan
SAVE ON THIS DEMO UNIT!
| Price: | $37,676 |
Price does not include GST.
Mileage:605 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | CR0405 |
| Price: | $36,655 |
Price does not include GST.
Mileage:21,974 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | SU7753 |
| Price: | $29,534$27,998 |
Price does not include GST.
Mileage:61,257 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | SR0732A |
2022 Honda Accord Touring 1.5T 4dr Sedan
Heated Seats/Navigation/Sunroof
| Price: | $33,998$29,998 |
Price does not include GST.
Mileage:72,863 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | B9025 |
Used 2022 Honda Accord Touring Sedan in Black with Black interior for sale in Calgary at Village Honda!
Powered by a 1.5 L 4 cylinder engine paired to an Automatic transmission and FWD powertrain This Vehicle seats 5
Experience the perfect
.....Read MoreLire la suite2022 Honda Accord Sport 1.5T 4dr Sedan
Remote Start / Sunroof / Heated Front Seats
| Price: | $30,998$29,498 |
Price does not include GST.
Mileage:56,430 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | B9071 |
1.5L 4 Cylinder .....Read MoreLire la suite
2022 Honda Civic Touring 4dr Sedan
Heated Seats/One Owner/Navigation
| Price: | $28,998$27,498 |
Price does not include GST.
Mileage:73,361 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | CR0584A |
Used 2022 Honda Civic Touring Sedan in Blue with Black interior for sale in Calgary at Village Honda!
Powered by a 1.5 L 4 cylinder engine paired to an Automatic transmission and FWD powertrain This Vehicle seats 5
Experience the perfect b
.....Read MoreLire la suite| Price: | $29,667$25,888 |
Price does not include GST.
Mileage:64,552 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 7114 |
Reliable, efficient, and easy to drive, this 2022 Honda Civic LX is perfect for everyday life. With great fuel economy, modern safety features, and smart technology, it’s built to keep things simple and smooth.
2021 Honda Civic Touring 4dr Sedan
Remote Start / Sunroof / Navigation System
| Price: | $23,998$22,998 |
Price does not include GST.
Mileage:164,470 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | CR0655A |
1.5L 4 Cylinder.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...











