Used Volkswagen Atlas Cross Sport for Sale in Calgary
2025 Volkswagen Atlas Cross Sport 2.0 TSI Highline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $51,887 |
Price does not include GST.
Mileage:17,600 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | ST-284A |
2025 Volkswagen Atlas Cross Sport 2.0 TSI Execline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $56,816 |
Price does not include GST.
Mileage:7,319 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TS-0467A |
.....Read MoreLire la suite
2024 Volkswagen Atlas Cross Sport 2.0 TSI Highline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $43,797 |
Price does not include GST.
Mileage:45,890 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | KU0425 |
2024 Volkswagen Atlas Cross Sport 2.0 TSI Highline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $43,316 |
Price does not include GST.
Mileage:60,100 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TT-173A |
Driving our 2024 Volkswagen Atlas Cross Sport Highline 4MOTION in Pyrite Silver Metallic is a great way to go riding in style! Motivated by a TurboCharged 2.0 Litre 4 Cylinder generating 235hp matched with an 8 Speed Automatic transmission. This All Wheel Drive SUV also b
.....Read MoreLire la suite2024 Volkswagen Atlas Cross Sport 2.0 TSI Highline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $45,996 |
Price does not include GST.
Mileage:55,010 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SU7728 |
2023 Volkswagen Atlas Cross Sport 3.6 FSI Execline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
360 View Camera / Remote Start / Sunroof
| Price: | $40,998 |
Price does not include GST.
Mileage:83,917 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TVW9081 |
.....Read MoreLire la suite
2021 Volkswagen Atlas Cross Sport 3.6 FSI Highline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $27,405 |
Price does not include GST.
Mileage:136,618 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SS-701A |
2021 Volkswagen Atlas Cross Sport 3.6 FSI Execline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $32,797 |
Price does not include GST.
Mileage:91,000 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | KT-143A |
2020 Volkswagen Atlas Cross Sport 2.0 TSI Trendline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $28,153 |
Price does not include GST.
Mileage:91,429 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SS-254A |
Our Accident Free, One Owner 2020 Volkswagen Atlas Cross Sport Trendline in Pure White and adventure in style! Powered by a TurboCharged 2.0 Litre 4 Cylinder that supplies a robust 235hp to an 8 Speed Automatic transmission with a Sport mode for brisk performance. This Fr
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...










