Used Volkswagen Atlas for Sale in Calgary
2025 Volkswagen Atlas 2.0 TSI Peak Edition 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $50,446$49,547 |
Price does not include GST.
Mileage:15,300 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | KU0439 |
2025 Volkswagen Atlas 2.0 TSI Comfortline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $50,797 |
Price does not include GST.
Mileage:52 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | KU0482 |
2025 Volkswagen Atlas 2.0 TSI Peak Edition 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $52,907 |
Price does not include GST.
Mileage:22,594 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | KU0493 |
2025 Volkswagen Atlas 2.0 TSI Highline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $54,797 |
Price does not include GST.
Mileage:27,604 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | KU0490 |
2024 Volkswagen Atlas 2.0 TSI Comfortline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $40,816 |
Price does not include GST.
Mileage:71,469 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TU0237 |
2024 Volkswagen Atlas 2.0 TSI Comfortline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $42,547 |
Price does not include GST.
Mileage:78,031 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | KT-105A |
2024 Volkswagen Atlas 2.0 TSI Execline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $50,788 |
Price does not include GST.
Mileage:49,364 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | ST-352A |
2023 Volkswagen Atlas 3.6 FSI Highline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $39,886 |
Price does not include GST.
Mileage:77,341 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | ST-459A |
2022 Volkswagen Atlas 2.0 TSI Trendline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $29,168 |
Price does not include GST.
Mileage:98,818 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SU7627A |
Loading More Vehicles ...










