Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Calgary
2024 Acura RDX A-Spec 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $47,657$42,788 |
Price does not include GST.
Mileage:78,368 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | ST-030A |
| Price: | $58,898$57,808 |
Price does not include GST.
Mileage:15,645 km
| Body Style: | Coupe |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | ST-460A |
2024 Honda Odyssey Touring Passenger Van
| Price: | $52,588$47,408 |
Price does not include GST.
Mileage:48,370 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | SU7743 |
2024 Hyundai Palisade Ultimate Calligraphy 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $49,658$46,983 |
Price does not include GST.
Mileage:58,805 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | ST-336A |
2024 Volkswagen Atlas 2.0 TSI Execline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $51,786$50,788 |
Price does not include GST.
Mileage:49,364 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | ST-352A |
2024 Volkswagen Golf GTI Autobahn 4dr Hatchback
| Price: | $43,256$35,655 |
Price does not include GST.
Mileage:19,721 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | SU7686 |
Our 2024 Volkswagen Golf GTI Autobahn Hatchback is where fun meets the road in Atlantic Blue Metallic! Powered by a TurboCharged 2.0 Litre TSI 4 Cylinder that delivers 241hp to a 7 Speed Automatic transmission for dynamic performance. This Front Wheel Drive hatch also gra
.....Read MoreLire la suite2024 Volkswagen Golf GTI 380 Autobahn 4dr Hatchback
| Price: | $40,587$39,658 |
Price does not include GST.
Mileage:19,931 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | SU7767 |
| Price: | $46,658$31,653 |
Price does not include GST.
Mileage:3,455 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x2 |
| Stock #: | ST-252A |
Stunning and spacious, our Accident Free, One Owner 2024 Volkswagen ID.4 Standard offers a range of benefits in Deep Black Pearl! Powered by an Electric Motor providing 201hp matched to a Single Speed Automatic transmission to get your adventures off to a quick start. You
.....Read MoreLire la suite2024 Volkswagen Taos Highline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Price: | $37,783$33,657 |
Price does not include GST.
Mileage:28,989 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | ST-223A |
Loading More Vehicles ...









