Used Kia for Sale in Calgary
2025 Kia Seltos EX 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $32,888$29,999 |
Price does not include GST.
Mileage:50,250 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | B69402 |
| Price: | $24,397 |
Price does not include GST.
Mileage:54,355 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | KU0503 |
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | ST-202A |
2023 Kia Sportage X-Line 4dr All-Wheel Drive
Heated Front Seats/Apple CarPlay/Android Auto
| Price: | $32,998$28,998 |
Price does not include GST.
Mileage:60,837 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0550A |
Used 2023 Kia Sportage X-Line SUV in Grey with Black interior for sale in Calgary at Village Honda!
Powered by a 2.5L 4 cylinder engine paired to an Automatic transmission and AWD powertrain This Vehicle seats 5
It features:
| Price: | $43,816 |
Price does not include GST.
Mileage:47,600 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 3.3L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TT-244B |
.....Read MoreLire la suite
| Price: | $24,898 |
Price does not include GST.
Mileage:125,500 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.3L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | ST-198A |
| Price: | $19,653 |
Price does not include GST.
Mileage:133,512 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SU7747A |
2020 Kia Sportage EX 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $21,316 |
Price does not include GST.
Mileage:124,798 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TU0270 |
Our 2020 Kia Sportage EX AWD is an energetic adventure machine that makes a bold impression in Mineral Silver! Powered by a 2.4 Litre 4 Cylinder generating 181hp for a 6 Speed Sportmatic Automatic transmission that helps you take charge of your travels. This All Wheel Dri
.....Read MoreLire la suite2019 Kia Sorento 3.3L LX V6 Premium 7-Seater 4dr All-Wheel Drive
REAR VIEW CAMERA | HEATED FRONT SEATS | PREMIUM CLOTH | KEYLESS ENTRY
| Price: | $11,999$8,990 |
Price does not include GST.
Mileage:282,444 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.3L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | RE68299 |
- Heated Power Door Mirrors
- Heated Steering Wheel
- Heated Front Seats
- Front Dual Zone A/C
- Keyless Entry
- Bluetooth
- Rearview Camera
- Traction Control
- Speed Control
- Premium Cloth
Loading More Vehicles ...









